LOJİSTİK ÇÖZÜMLER

FUAR TAŞIMACILIĞI
Fuar taşımacılığı,fuarda kullanılan malzemelerin müşteriden alınıp, gerekli gümrük işlemlerinin yapıldıktan sonra fuarın olduğu ülkeye istenilen zamanda götürülüp,fuar standına koyulması; fuar bittikten sonrada aynı şekilde fuar malzemelerinin fuardan alınıp müşterinin belirttiği yere istenilen zamanda nakledilmesidir. Interpost Lojistik, deneyimli kadrosuyla bu alanda herzaman çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

FALİYET ALANLARIMIZ
* Yurtdışı kongre - fuar lojistiği
* Konser etkinliği lojistiği
* Spor etkinliği lojistiği

TAŞIMA MODLARIMIZ
* Denizyolu
* Havayolu
* Karayolu
TRANSİT YÜKLER
Avrupa ve Asya’yı birbirne bağlyan Türkiye yüzyıllardır bu iki kıta arasında transit taşımacılığın kalbi rolündedir. Transtit taşıma herhangi bir ülkede başlayan ve en az bir ülke topraklarından geçtikten sonra bir başka ülkede sona eren, başlama ve sona erme ülkeleri dışında kalan ülkeler üzerinden yapılan taşımaları kapsayan yüklerdir. Transit aktarma limanlarından birçok üçüncü ülkeye konteyner ile ya da konteyneri boşaltılarak araçlara yüklenerek taşınması için hizmetinizdeyiz.PROJE VE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI
Proje taşımacılığı,alışagelmedik yüklerin bir noktadan diğer noktaya taşınmasıdır. Bu taşımalar yapılırken projenin seyri açısından hız, zaman, bilgilendirme, yüklerin tam gitmesi, gerekli yasal işlemlerin hızlı bir şekilde yapılması ve taşıma yapılan ülkenin prosedürlerinin bilinmesi önemli unsurlar arasındadır. Konusunda uzman ve dinamik ekibiyle Interpost Lojistik, kaliteli hizmet ve daima ulaşılabilirlikle proje taşımacılığı hizmetinde çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Başlıca Neler Taşırız ?
* Enerji santralleri ve boru hatları
* Rüzgar Türbinleri
* Gaz Türbinleri
* Trafolar
* Köprü kolları
* Ağır tonaja sahip ürünler